• OVC '85 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Majoor, PietOverige stafTeammanager
    Willemsen, ErnestOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00MASV 7 - OVC '85 2Sportpark Malburgen-West
    9 feb. 10:00OVC '85 2 - SML 5Sportpark De Bilderberg
    16 feb. 09:30SV Gelders Eiland 2 - OVC '85 2Toon van Uden Sportpark (Aerdt)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OVC '85 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CHRC 3321014597
    2DUNO D 2210158-33
    3RVW 3302158-32
    4OVC '85 2201147-31

    Poulestanden OVC '85 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem 31080255203524
    2MASV 71071232201222
    3SV Gelders Eiland 297023692721
    4Eldenia 101070346202621
    5Veluwezoom 4117043333021
    6RKHVV 8105142828016
    7RKSV Driel 4105053123815
    8SML 5103161929-1010
    9DVV 8113172338-1510
    10VDZ 592161339-267
    11v.v. Dieren 4112181733-167
    12OVC '85 2112092162-416
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boekhorst, BuddyTeamspeler
    Horst, Roy van derTeamspeler
    Houten, Paul vanTeamspeler
    Jansen, ThomasTeamspeler
    Kleyn, RaymondTeamspeler
    Noy, DennisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.